Savitarnos portalas finansuojamas ES lėšomis

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA), 2021 08 19 paskelbė kvietimą teikti paraiškas „E. KOMERCIJOS MODELIS COVID-19“ programoje. Priemonės tikslas – paskatinti įmones diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, siekiant padidinti pajamų augimą. Klientų savitarnos portalo įsidiegimas įmonėje yra vienas iš pagrindinių objektų, finansuojamų pagal šią programą.
 

Kas yra klientų savitarnos sistema?

 
Jau pats pavadinimas diktuoja, kad tai sistema skirta klientams apsitarnauti patiems. Didžiausi klientų aptarnavimo kaštai ir iššūkiai yra susiję su užsakymų pateikimu bei komunikacija užsakymo įvykdymo eigoje ar po jo. Tokios sistemos paprastai leidžia klientams patiems pateikti užsakymus, stebėti vykdymo eigą ir gauti sąskaitas ar kitus dokumentus po užsakymo įvykdymo. Viena iš pagrindinių DATALOGIC commerce sistemos paskirčių yra sukurti klientų savitarnos galimybę. Todėl pagal šią finansavimo priemonę, gali būti pilnai finansuojamas klientų savitarnos sprendimas su DATALOGIC commerce.
 

Kas gali pretenduoti į paramą?

 
Parama skirta įvairaus dydžio įmonėms, kurios gamina savo produktus ar teikia paslaugas. Patrauklu tai, kad iš ES lėšų gali būti finansuojama net iki 75% visų išlaidų. Paraiškų priėmimo terminas gana trumpas, jas reikia pateikti iki 2021 m. rugsėjo 20 d. Detalesnę informaciją apie kvietimą "E. KOMERCIJOS MODELIS COVID-19“ rasite čia: https://lvpa.lt/lt/paraiskos/e.-komercijos-modelis-covid-19-nr.-1-1551
 
Detalesnę informaciją taip pat Jums gali suteikti ES paramos konsultantai.

Kuo galime Jums padėti?

 
Ačiū už Jūsų paklausimą
Atsakysime Jums greičiau nei per 24 val.
Siųsti