Sumanaus didmenininko pasirinkimas
Sėkmingos įmonės
naudojančios DATALOGIC commerce
Mumis pasitiki
UAB Kavita
Vienas didžiausių optikos prekių ir medicininės įrangos tiekėjas Baltijos šalyse. Užsitikrinęs patikimo partnerio vardą tarp pasaulyje gerai žinomų optikos prekinių ženklų.
UAB Kavita atstovaujamą produkciją tiekia į daugiau kaip 10 šalių.
UAB Craft Bearings
Tarptautinis guolių gamintojas ir tiekėjas į daugiau kaip 90 pasaulio šalių. Craft Bearings turi vieną didžiausių guolių sandėlių Europoje. Partneriai vertina, kad šis tiekėjas valdo gamybos grandinę, savo laboratorijas, kurios užtikrina produktų patikimumą.
UAB Baltijos Brasta
Tarptautinė įmonių grupė jungianti įmones gaminančias stiklo, pakavimo ir specializuotas statybines medžiagas. Valdanti dukterines įmones Švedijoje, Ukrainoje bei Latvijoje. Produkcija eksportuojanti į daugiau kaip 30 Europos, Skandinavijos, Afrikos bei Artimųjų rytų valstybių.
UAB Tututis
Lyderiaujantis Šiaurės Europos vaikiškų vežimėlių gamintojas. Tututis produkcija vertinama Vakarų Europoje, Skandinavijoje bei yra tiekiama į 40 pasaulio šalių.
Daugiau kaip 13 000 m² gamybos plotas leidžia pagaminti 50 000+ vežimėlių per metus.
UAB Gitoma
Specializuotas LED apšvietimo produktų tiekėjas turintis, 100 000 prekių pasiūlą. Atstovaujantis profesionalius LED gamintojus. UAB Gitoma yra tiekėjas, daugiau kaip 1000-čiui nuolatinių klientų Baltijos šalyse. Taip pat valdo savo prekinį ženklą, gaminantį išmanius apšvietimo sprendimus.
UAB Lonas
Įmonių grupė, kurios pagrindinė veikla – čiužinių bei miegamojo baldų gamyba ir pardavimas. Tai pripažinimą pelniusių gaminių komfortiškam miegui gamintojas, valdantis salonų tinklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 28 metai patirties leidžia lyderiauti rinkoje savo kokybę ir meistriškumu.