Apie mus

„DLS“ – didmeninės prekybos sprendimų diegėjai, sprendžiantys klientų užsakymų valdymo klausimus ir padedantys dirbti efektyviau. Mūsų komandos branduolys turi 15 metų sistemų kūrimo patirtį ir kiekvieną dieną siekia tapti geriausiu didmeninės prekybos sprendimu visoje Europoje.
 
Dirbame pasitelkdami „DATALOGIC eCommerce“ sprendimus. Ši specializuota sistema efektyviai suvaldo plataus prekių asortimento užsakymus, taupo laiką ir padeda darbus atlikti našiau. Vis tik, programinė įranga – tik įrankis. Sklandų sistemos veikimą pirmiausia nulemia patirtis bei verslo procesų suvokimas, o tai ir yra mūsų arkliukas. Savo klientams skiriame ypatingą dėmesį, gilinamės į individualias problemas ir patariame, kaip įveikti kilusius iššūkius.
 
Klientams pirmiausia ne siūlome savo paslaugas, o siekiame išspręsti jiems kilusias problemas ir palengvinti darbą. Todėl dirbami apimame pilną paslaugos spektrą „vienose rankose“: sistemas ne tik diegiame, bet ir prižiūrime, stebime, atnaujiname bei teikiame periodines konsultacijas.

Pasikalbėkime apie sprendimus

 
Ačiū už Jūsų paklausimą
Atsakysime Jums greičiau nei per 24 val.
Siųsti