Kaip diegiama DATALOGIC commerce?

 

1. Išsiaiškiname jūsų verslo poreikius ir konkrečias problemas


Prieš diegiant bet kokį sprendimą svarbu identifikuoti konkrečius lūkesčius ir įvertinti galimą jo naudą verslo rezultatams. Turime daugiau nei 15 metų patirtį su el. prekybos sistemomis: esame dirbę su dideliais prekių kiekiais, gamybos užsakymais bei įvairiomis sandėlio valdymo sistemomis. Tokie iššūkiai mums gerai pažįstami, todėl šiame žingsnyje ieškome efektyviausių sprendimų, jūsų verslui atnešiančių aiškiai pamatuojamą naudą.
 

2. Diegiame poreikiams pritaikytą sprendimą


DATALOGIC commerce stiprybė glūdi tame, kad ši sistema nuo pat pradžių buvo kurta orientuojantis į didmeninę prekybą, todėl funkcijos joje sukurtos pagal praktikoje vykstančius procesus. Esant poreikiui, suderiname veiksmų sekas, pritaikome dokumentų šablonus ir atliekame kitus pritaikymus pagal konkrečias užduotis.
 

3. Atliekame papildomas integracijas


Sprendimas nėra efektyvus, jei jis veikia atskirai ir „nebendrauja“ su kitomis jūsų naudojamomis sistemomis. Atsižvelgdami į poreikius atliekame integracijas su verslo valdymo, apskaitos, sandėlio valdymo ir kitomis sistemomis. Taip pat galimos integracijos su prekių tiekėjais ar gamintojais.
 
 

Įdiegta sistema įprastai pradeda veikti per 40 dienų.
Daugeliui unikaliai kurtų sprendimų tam prireiktų nuo 9 iki 18 mėnesių.

Ieškote panašaus sprendimo?

 
Ačiū už Jūsų paklausimą
Atsakysime Jums greičiau nei per 24 val.
Siųsti