Kas yra DATALOGIC commerce?

Užsakymų priėmimo sistemos – tarsi virtualūs pardavimų vadybininkai, kurie dirba net tada, kai visi kiti miega. Tokios platformos priima užsakymus, teikia informaciją apie prekių likučius, personalizuoja kainodarą ir atlieka kitas susijusias užduotis. Šiems procesams dažnai prireikia daug rankinio darbo, kuris apriboja kompanijos plėtros potencialą.
 

Galimybė augti neplečiant komandos


Užuot atlikę mononotiškas užduotis, tokios sistemos sutaupytą laiką galite išnaudoti veiksmams, skatinantiems jūsų organizacijos augimą: ryšių su klientais palaikymui, naujų konktaktų paieškai, aktyviems pardavimams ar konsultacijoms. Užsakymų priėmimo sistemos padeda verslui palikti neefektyvius darbo metodus praeityje ir žengti į progresyvią našesnę ateitį.
 

Specializuotas didmeninės prekybos įrankis


DATALOGIC commerce – viena iš tokių sistemų, kurią ir diegiame savo klientams. Tai specializuotas ir naudojimui jau paruoštas įrankis, kuris nuo pat pradžių buvo kurtas orientuojantis į didmeninės prekybos rinką. Lanksti, lengvai išplėčiama ir konkretiems uždaviniams pritaikoma sistema padeda prekybininkams užsakymus apdoroti greičiau bei efektyviau. DATALOGIC commerce sprendimais pasitiki jau daugiau nei 30 000 klientų visame pasaulyje.
DATALOGIC commerce infografikas